• Mida saab TasutaTV vaataja täna telekast näha? Vabalevikanalite õhtune programm on tihe, sestap soovitame hübriidTV kaudu osa saateid mugavalt järelvaadata

  20. Aprill 2016

  Siin on vaid valik saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta näha saab – kui telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  sip_v

  ETV, kell 22.40 – Dokfilm “Sipelgapesa”

  Vladimir Loginovi dokumentaalfilm on kogum lühinovelle meestest, kes tegutsevad Lasnamäe hiiglasliku nõukogudeaegse garaažikompleksi boksides. Lõputud spiraalikujulised sõidukoridorid täis masinaid ja inimesi meenutavad sipelgapesa. 1985. aastal ehitatud kolosseum on muutunud lihtsast garaažist utoopiliseks rajatiseks, kus leidub kõikvõimalikke asutusi. Kompleksis tegutseb saun, restoran ja isegi loomakliinik.”Sipelgapesa” on teiseks koduks ligi 700 mehele. Siin jagavad nad oma argimuresid ja unistusi, putitavad autosid ning põgenevad näägutavate naiste eest. Omamoodi salajases klubis saavad mehed elada endi kehtestatud reeglite järgi – siin ei sega neid keegi. Režissöör Vladimir Loginov, operaator Max Golomidov, produtsent Elina Litvinova.

  sala_v

  Kanal 2, kell 21.00 – “Saladused”

  Elu on 25-aastase Laura viinud seisu, kus ta pärast elukaaslasest lahkuminekut on kahe väikese lapse üksikemana sattunud vaesusesse ja sunnitud koos lastega oma ema juurde tõelisesse väikelinna kolima. Pagulasega raha eest abiellunud Laura seisab silmitsi tõelise õudusunäoga! Nimelt hakkab ühel päeval peig Ali oma abielumehe õigusi taga nõudma ning nõuab, et too tema eest nüüd hoolitseks.

  n782

  TV3, kell 20.00 – “Naabrist parem”

  Naabrite juures kisub pahtliseks! Esimeses tõsiselt töises võistluses saavad naabrid ülesandeks korterites pahteldamisega alustada. Esmapilgul lihtne töö kujuneb nii mõnegi jaoks kahtluste allikaks. Saab selgeks, kes on mees ja kumb sugupool tegelikult osavamaks maalriks osutub. Esimese suure võidu saajaid ootab aga auhind, millest osalejad ei ole siiani unistadagi julgenud. Sel hooajal on võita palju, sest vaatajate lemmiknaabreid ootab ligi 30 000-eurone auhind!

  pealtn_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Eestlanna Kristiina Poska on kõige hõivatum naisdirigent maailmas. “Pealtnägija” sõitis Austriasse, et jälgida ühte päeva tema tegusas elus. Kuidas Türilt pärit Poska ennast muusikamaailma absoluutsesse tippu murdis, sellest lähemalt juba kolmpäeval.

  jimmy_v

  ETV 2, kell 21.35 – “Jimmy P. ehk…”

  Draama. Tõsieluline lugu sellest, kuidas möödunud sajandi viiekümnendate aastate alguses Prantsuse-Ameerika antropoloog ja psühhoanalüütik George Devereux (Mathieu Almaric) ravis terveks indiaani päritolu Jimmy Picardi (Benicio Del Toro), peavalude käes vaevleva sõjaveterani, kellel Kansase arstid diagnoosisid skisofreenia. Devereux elas kaks aastat Mohave indiaanlaste juures, nii sai ta patsiendile ka kultuuriliselt lähemale. Devereux meetodi uudsus seisnes aga selles, et klassikalise printsiibi asemel (arst esitamas patsiendi kohta n-ö objektiivseid andmeid) lähtus ta vaatleja ja vaadeldava lahutamatuse printsiibist, tõdedes, et vahetu ligipääs on vaatlejal (psühhoanalüütikul) vaid omaenese pertseptsioonile. See tähendab, et analüütik peab analüüsima ka enese reaktsioone. Film ongi sisuliselt ühe psühhoanalüüsi ekraniseering. Devereux värvikas kuju vastandub indiaanlase sissepoolepööratusele, analüütiku meetod teeb temast aga Jimmy dialoogipartneri. Filmi suurimaks plussiks on Benicio Del Toro osatäitmine Jimmy Picardina. Nominatsioon Cannes´i filmifestivalilt. Kolm Prantsuse filmiauhinna César nominatsiooni.

  pilv_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Mari püüab Stockholmis Pireti meelt lahutada, kuid lõpuks on ta ise see, kes abi vajab. Sandra kohtub Mammuga. Erik teeb ootamatu avastuse. Sirje seab Gunnarile karmid reeglid. Andres peab nõu naisega, kellest Kertu midagi ei tea.

  foorum_v

  ETV, kell 21.40 – “Foorum”

  Kuidas parandada elu Eestis? Foorum vaidleb, selgitab, arutleb ja analüüsib. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  782terve

  TV3, kell 21.00 – “Võimalik vaid Venemaal”

  Erisaadete tsükkel, milles tuuakse vaatajani kõige hämmastavamad, jaburamad ja kurbnaljakamad kaadrid meie suure idanaabri juurest. Selline elu on võimalik vaid Venemaal!

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!