• Mida saab TasutaTV vaataja telekast näha täna õhtul? Pole hullu kui on kiire – hübriidTV kaudu saad muist saateid ka mugavalt järelvaadata

  22. Aprill 2016

  Siin on vaid valik saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta näha saab – kui telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  alo_v

  ETV, kell 21.40 – “Alo. Surematu”

  Vahur Kersna mastaapne käsitlus laulva revolutsiooni käilakujuks kujunenud Alo Mattiiseni elust, loomingust ja Saatusest. Režissöör Andres Lepasar, produtsent Ruth Heinmaa.

  nlopp2_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Nädalalõpp Kanal 2ga”

  Õhutses saates: lauljatar Rosanna Lints, maailmarändur Tiit Pruuli, alati muhe Toomas Luhats ja Soome popstaar Isac Elliot.

  mea782

  TV3, kell 19.55 – “Me armastame Eestit”

  Meeleolukas muusikalises koguperemängus kohtuvad Tuuli Rand, Sten Teppan ja Heino Seljamaa, Hannes Võrno võistkonnas ning Elisa Kolk, Margus Vaher ja Toomas Lunge, Peeter Oja võistkonnas. Saatejuht on võluv Eda Ines Etti.

  hyac_v

  ETV, kell 19.30 – “Hyacinth Bucket”

  Igihalja Inglise komöödiasarja “Hyacinth Bucket” tänases osas vaevab Hyacunthi asjaolu, et tema suureks nördimuseks ei ole ta endiselt saanud kutset linnapea maskiballile. Richardit vaevab aga mõte sellest, millises kostüümis ta minema peab

  pokk_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Mälupokker”

  Mälupokkeri esimese hooaja finaalsaatesse on jõudnud põhimängude võitjad ja ees on kompromissitu võitlus. Kas Kaarel Silmato jätkab sama võimsalt kui põhimängus või suudavad finaalsaates teised mängijad ta elu kibedaks teha? Kas Villu Tamme suudab tuua veelkord sama efektse pöörde mängu? Saatejuht on Mart Sander. Telemängu saavad kaasa mängida ka kõik televaatajad, reegleid vaata veebiaadressil www.brainpoker.tv.

  silvv

  TV3, kell 21.30 – “Doktor Silva”

  Ministri külaskäik. Silval on sünnipäev ja ta ootab endale Tallinnast peent külalist. Vatuvõtulaua blond Annika saab aga jälle kõigest omamoodi aru ja hakkab keskust suurejooneliseks ministri külaskäiguks ette valmistama. Tagatipuks toimub keskuses erakorraline sünnitus ja peen Tallinna külaline satub kohalike viinaninade galantse hoole alla.

  arma_v

  ETV, kell 20.10 – “Armastus Berliinis”

  Hinnatud Saksa draamasarja “Armastus Berliinis” teise hooaja teises osas lubab Falk Julia vanglast vabastada, kui Martin loovutab Romanile neeru. Dunja ei suuda aga olukorraga toime tulla ja langeb paraku alkoholi küüsi. Vera tutvub uute inimestega, kellest üks on kirikuõpetaja.

  kuld_v

  Kanal 2, kell 19.55 – “Kuldvillak”

  Kuldvillak kutsub üles kodudes saadet kaasa mängima, et peresisestes võistlustes selguks kõige laiemate teadmistega pereliige. Saatesse saab registreeruda aastaringselt aadressil kuldvillak@kanal2.ee.

  aju_v

  ETV2, kell 19.30 – “Kõht – meie teine aju”

  Teadlased on avastanud, et meie kehas on veel üks aju, kus miljardid ühendatud närvirakud ja neurotransmitterid edastavad ning täidavad ajust sõltumatuid käske. See pole midagi muud kui meie magu, mida on peetud varem igavaks ja passiivseks, kuid uuema teaduse valguses on tähtis keskus, mis juhib arvutute bakterite võimsat armeed ning mõjutab ka oluliselt meie olemust ja otsuseid.

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!