• Kuidas Delfi TV oma nutitelerist kätte saada ja korvpalli või võrkpalli suurelt telerist vaadata? Ühenda teler antenni ja internetiga ning vaata hübriidTV-d!

  09. Detsember 2015

  Kui Sul on kodus 2012a. või hilisem nutiteler, antenn ning internet, siis järgnev jutt on Sulle, hoolimata sellest, millise operaatori abil vaatad telerit täna. Nimelt, Eesti suurimaid vabalevikanaleid näed ju täiesti tasuta siis, kui ühendad teleri külge antenni ning uuendad kanalid. Nii näed ekraanil TasutaTV kaudu edastatavaid telekanaleid. Kui aga ühendad oma nutiteleri külge lisaks antennile ka interneti, saad ka Delfi TV-d telerist näha! Siit saad järgemööda lugeda, mida peaksid tegema, et hübriidTV ja sh ka Delfi TV oma telerisse saada:

  do

  Mõistagi on hübriidTV osaks Eesti põhikanalite järelvaatamine. Igal ajahetkel saad järelvaadata ETV, ETV2, ETV+, Kanal 2 ja TV3 saateid, sarju ning dokumentaalfilme, mis juba eetris olnud. Saad osa telekavast, kahest muusikakanalist (Alo-TV, Seitse), looduskaameratest, 17 Eesti raadiojaamast, ERR-i online-uudistest ja ilmateatest. Tea, et erinevalt teistest pakkujatest ei ole hübriidTV tugevuseks pelgalt järelvaatamine – see on vaid üks osa hübriidTV mitmekülgsest sisust. Ja ei saa taaskord jätta mainimata, et hübriidTV sisu on vaatajale täiesti tasuta. Eeldab see aga õiget telerit, antenni ja internetti. Võimalusi, kuidas Sina hübriidTVst osa saaksid on mitu, toomegi need siin all lihtsal moel välja.

  riba

  Võimalus nr 1:
  Sul on juba kõik vajalik olemas, et hübriidTV vaadata, kasvõi kohe 🙂

  Mõned hübriidTV kasutajad on olnud positiivselt üllatunud, kui nad endalegi ootamatult telerist hübriidTV on leidnud. Selline tagaside on meilegi meeldejääv ja tea, et ka Sina võid olla üks neist. Kuidas? Näiteks, kui Sul on kodus 2012a. või uuem LG, Sony, Philipsi või Panasonicu SmartTV teler JA sa vaatad telerit tavalise antenniga ehk oled TasutaTV vaataja. (Tõe huvides olgu öeldud, et hübriidTV-d näevad ka need Starmani ZoomTV vaatajad, kellel ei ole eraldi digiboksi ja kaart on otse teleris). JA kui teler on ühendatud internetiga. Kui need kaks tingimust – antenn ja internetiga ühendamine – on täidetud, tuleb teleri menüüst aktiveerida hübriidne funktsioon. Arvesta, et kõikidel SmartTV teleritel ei ole hübriidset võimekust (HbbTV funktsiooni), kuid päris paljudel siiski on, seega tasub kindlasti uurida ja proovida. Siit näed, kuidas teleritel HbbTV funktsioon aktiveerida.

  Kui teleri juhend on nelja tuule poole kadunud ning sa ei tea, mis aasta teler Sul on, kliki siia ja sisesta otsingusse mudeli number. Kui sa otsingu kaudu aastanumbrit ei leia, kirjuta tasutatv@levira.ee ja aitame Sind.

  hyb

  Võimalus nr 2:
  oled küll TasutaTV vaataja, kuid Sul pole hübriidtelerit?

  Kui oled tänane vabalevivaataja, sul on antenn ja kodus ka internet, kuid Sul on vanem teler, siis tea, et koostöös Eesti suurimate elektroonikamüüjatega on hübriidtelerid e-poodides kenasti välja toodud. Siin on üks kasulik link: leiad kõik Eesti e-poed ja otselingi HbbTV teleritele. Ka poodides kohapeal on üldjuhul vastav teadmine olemas ning kui ei peaks olema, uurige kaupluses koos veebist ja leidke õige teler. Tea, et valdav osa täna müügil olevatest Smart TV teleritest on varustatud HbbTV funktsiooniga.

  k3

  Võimalus nr 3:
  oled kaabelvõrgu klient aga Sul on hübriidteler ja tahad hübriidTV-d näha?

  Kui vaatad telerit tasulisel moel (Elion, Starman, STV jt), siis hübriidTV Sinu telerisse ei jõua. Aga.. pole hullu! Ka sul on võimalik hübriidTV-st osa saada. Hangi endale lihtne toa-antenn (eeldusel, et oled linnas või selle lähedal), nt Mergelt leiad ühe lihtsa, väikese ja võimendiga antenni, ühenda see teleriga. Nüüd, ühenda teler lahti senisest võrgust ja skaneeri kanalid. Veendu, et teler saaks internetiga ühendatud ja HbbTV funktsioon oleks aktiveeritud. Mine nt ETV peale ja vajuta punast. Nii saad ka Sina DelfiTV-d jm otse suurelt ekraanilt näha!

  ante

  Vältimatult vajalik hübriidTV vaatamiseks: internet

  Ükstaspuha mil moel sa hübriidTV-d vaadata soovid, internetti on sul tarvis igal juhul. Tea, et antenniga jõuavad Sinu telerisse sel juhul endisel kõik vabalevikanalid (ETV, ETV2, ETV+, Kanal 2, TV3, TallinnaTV ja France24), kuid neti kaudu jõuab Sinuni kõik muu: järelvaatamine, lisakanalid (sh Delfi TV), telekava jne. hübriidTV vaatamiseks sobib mistahes internet, võid jagada netti telerile otse oma telefonist, võid ühendada teleri kaabliga või jagada kodust WiFi võrku. Valik on Sinu. Kui meilt teinekord küsitakse, et kuidas siis hübriidTV on tasuta, kui see vajab internetti, siis tea, et nt ka Google otsing on tasuline ja üldse kõik muu mis netis – sest ligipääs peab ju Sul endal olema! Aga sisu on tasuta. Muide, tea, et Tele2 pakub neile, kes end TasutaTV kasutajaks registreerivad, konkurentsitult parima hinna ja kvaliteedi suhtega internetti – 30GB mahuga 4G kiire ühendus vaid 9.99€ kuus! Kliki ja saa sest osa.

  nett

  Lõpetuseks: kui Sul on mistahes küsimus hübriidTV suhtes, küsi julgelt ja me heameelega aitame Sind, niihästi kui suudame: kirjuta meile tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!