• Mida uut on täna õhtul TV3 eetris, ja palju muud põnevat – siit leiad TasutaTV saatesoovitused tänaseks

  12. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  a782

  Uus! TV3, kell 20.00 – “Eesti ulakad vanurid”

  Stardib tõeliselt lõbus kodumaine varjatud kaamera saade, milles krutskeid täis vanainimesed panevad ootamatute abipalvetega proovile juhuslikke möödakäijaid. Kuidas reageeriksid, kui vanamemm või – taat paluks sinult juhiseid voodieluks, kutsub sind kaaslaseks ööklubisse või teeb ülesandeks oma vihatud abikaasa tuhk prügikasti valada?

  kmk782

  TV3, kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  Seadus on seadus 2. Urmasel õnnestub Keitlin enda juurde meelitada. Armuvalus ja läbipekstud Tiit helistab naisele ja too ei suuda oma tundeid varjata, kuid Urmas leiab mooduse, kuidas Keitlinile eriti valusalt kätte maksta. Kuna seadus naisi vägivaldsete meeste eest piisavalt ei kaitse, otsustab Luna seaduse oma kätte võtta.

  kahk_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Kaupo Rosin”

  Luure on sõjaväe silmad ja kõrv, aga kuidas ja mida näevad need silmad ja kõrvad täna, täppisdigitaaltehnika ja hübriidsõdade ajastul? “Kahekõnel” on külas Kaitseväe luurekeskuse ülem kolonelleitnant Kaupo Rosin. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  ajuh_v

  ETV, kell 20.30 – “Ajujaht”

  Käes on juba kuues saade. Võistlejaid on sõidutatud liftide ja kõige muuga. Täna tuleb jälle sõita. Seekord kliendi juurde. Ülesandeks on oma toodet otse sihtgrupile tutvustada, koguda tagasisidet ja see hiljem žüriile edastada. Mis sellest välja tuleb? Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Susan Luitsalu-Miil, produtsent Hannela Lippus.

  e2_v

  ETV, kell 22.00 – “Eurovisiooni lauluvõistlus: 2. poolfinaal”

  Eurovisiooni lauluvõistluse teine poolfinaal kütab kirgi. Kes on need kümme, kes pääsevad finaali? Kas lauluvõistluse võitja tuleb tänasest poolfinaalist? Kommenteerib Marko Reikop.

  syd_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Süüdistajad”

  Mitte kunagi varem pole Eesti prokurörid lasknud kaameraid endale nii lähedale! Uus haarav dokumentaalsari käib kaasas inimestega, kellest sõltub Eesti õigussüsteem. Vaataja viiakse kuriteopaikadele ja kaasatakse keerulistesse juurdlustesse, mis on raputanud avalikkust.

  kdok_v

  TV3, kell 20.30 – “Kolmedok: Eesti näkkide välimääraja”

  Ajal, mil Nokia on põrmu varisenud, on meie ainsaks lootuseks siin Maarjamaal jäänud Eesti naiste ilu! Nüüd on aeg seda kõigile süvateaduslikult tutvustada. Humoorikas KolmeDok pakub rohkelt ürgset silmailu ja tõestab taas, et igavikulised väärtused on maailmas kõige olulisemad.

   

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!