• Millised saated on Eesti vabalevikanalite programmis täna? Siit näed TasutaTV saatesoovitusi

  19. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  os_v

  ETV, kell 20.05 – “Osoon”

  Putukamaailma üks suurejoonelisemaid hetki on kahtlemata sipelgate pulmalend. Isastel käib paaritumisõiguse eest tõsine võitlus. Pärast paaritumist lendab emane varjulisse kohta, rebib endalt tiivad ja alustab uue pesa rajamist. Isaste ilus õhtu lõpeb surmaga. Loodusfotograaf Urmas Tartesel on õnn pulmapeol pealtvaataja olla. Võõrliik – ümarmudil – tunneb end meie rannikumeres üsna koduselt. Kalateadlasi huvitab, millised elupaigad mudilale eriti meeldivad ja kui kiiresti nad levivad. Ümarmudila liikumise jälgimiseks paigaldatakse kaladele kiibid. Matsalu lahe kaks loodusreservaati – Sipelga ja Tondirahu – on asendamatud lindude rände- ja pesitsuspaikadena.”Osoon” on kohal lindude loendamise ajal. Autorid Kadri Hinrikus, Sander Loite ja Kristo Elias. Lood seob saateks Vladislav Koržets. Režissöör Mihkel Ulk, operaatorid Magnus Suitso, Ants Tammik, Madis Reimund, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

  mebar_v

  ETV, kell 20.35 – “Meie inimesed: Barbara”

  Noor ja elujaatav Barbara ei löö risti ette mitte millegi ees. Mõne aasta eest raputas aga saatus julmalt tema elu – ühel hetkel sai surma kolm Barbara sõpra. Valus kaotus lükkas paika naise prioriteedid ja õpetas väärtustama seda, mis elus tõeliselt oluline on. Režissöör Salme-Riine Uibo, autor-toimetaja Silver Kuusik, produtsent Hannela Lippus.

  vsil_v

  ETV, kell 21.40 – “Välisilm”

  Välispoliitilisi sündmusi ja Eesti välispoliitikat kommenteerib ning analüüsib Peeter Kaldre.

  irra_v

  ETV 22.10 – “Iraan pöördepunktis”

  14. juulil 2015. aastal kogunesid tuhanded iraanlased Teherani tänavatele, et väljendada rõõmu tuumakokkuleppe üle, mille Iraan ja lääneriigid sel päeval alla kirjutasid. See andis paljudele lootust, sest tähendas ka lõppu riiki aastakümneid kägistanud majandussanktsioonidele. Kuid kas need lootused on end õigustanud, sest teokraatlikus Iraanis on paljud avanemise vastu?

  ever_v

  ETV2, kell 20 – “Everglades – võimas kuid habras”

  Enam kui 6000 ruutkilomeetril laiuv Evergladesi rahvuspark on loodud säilitamaks unikaalset vihmavetest toituvat troopilist vihmametsa ala Mississippi jõel. Sajad ja tuhanded looma- ja taimeliigid on pärast viimase jääaja lõppu umbes 100 000 aasta jooksul kohastunud muutlike kliimatingimustega ning nendevahelised seosed on saavutanud suhtelise stabiilsuse. Kuid selle kõik võivad hävitada inimese kasuahnus, rumalus ja hoolimatus. Viimase aja ohtlikumaks tasakaalurikkujaks on reostuse ja väiksemate pahategijate kõrval saanud tiigerpüüton, kes on pääsenud loodusesse lemmikloomapidajate hooletuse ning mõtlematuse tagajärjel. Umbkaudu 100 000 madu on hävitanud peaaegu täielikult pesukaru populatsiooni ja palju teisi imetajaid, nende vähesuse tõttu on ohtu sattunud ka raskemini kättesaadavad linnud. Millega see lõppeb? Kellest saab Evergladesi uus valitseja? Kui teaks, küll oleks hea…

  kook_v

  Kanal 2, kell 20 – “KÖÖK”

  Sheff läheb motojõuguga tülli, kui selgub, et tema tütar Kati ühe tsiklimehega semmib. Mures Sheff üritab meest isegi ära osta, aga teeb asja veel hullemaks. Kokad aga tegelevad üksteise hirmutamisega ja Maksil on probleeme Shefiga, kellel on liiga terav kuulmine.

  kodut_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Kodutunne”

  Millise nipiga suurpere Eesti vabariigis ära elab? Ja miks üldse otsustab mõni pere palju lapsi saada? “Kodutunne” on seekord Lääne-Virumaal Anneli ja Janeki seitsmelapselise pere juures. Meie ehitame neile pesuruumi ja lastetoa, nemad õpetavad vastutasuks, kuidas kasvatada maailma kõige lahedamaid lapsi.

  naabr_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Naabriplika”

  Vallavanema ämm on noorte juurde kolinud ja norskab öösiti. Vallavanem ei saa magada, aga tulevane Eesti president peab magada saama. Kui president ei maga, siis on kogu rahvas magamata. Vallavanema peas küpseb kurikaval plaan saata ämm presidendilossi ja ise jätkata Esnas poole kohaga presidendikarjääri. Kerepa pole sellisest sündmuste käigust sugugi vaimustuses. Kröösmani naine jätab Kröösmani maha, aga see ei takista Kröösmanil alustada Rolexi-äriga. Varik jätkab Aliinale külgelöömist. Tola meelehärm kasvab, aga saades tööd Koosaare poes, pole tal aega seda märgata. Insener ja Sookrates asuvad aga leiutama nähtamatuks tegevat pulbrit. . Kiriklasse rajatud ilusalongis haarab aga saatana pintsli enda kätte kirikõpetaja ise.

  Kuuurija_hooaeg_840x247_h

  TV3, kell 20 – “KUUUURIJA”

  Kuuuurija skandaalne puhkusereis Ruhnule. Otse kaamerate ees plahvatab pikka aega hõõgunud tüli kohaliku poepidaja ja vallavanema vahel. Välja lubatakse tuua relvad ja kohale sõidab politsei. Milline on üks korralik Vene pidu? Ikka selline,kus shampust voolab ojadena ja laud on lookas

  pap782

  TV3, kell 20.30 – “Papad mammad”

  Intriigid kestavad edasi, mammad susivad teineteise taga ja papad katsuvad jõudu, riskides seejuures oma elu ja tervisega. Rahututel vanavanematel tuleb viimaks mõte minna koos Lennaga suurde ostukeskusse emale-isale tagasituleku puhuks kinki ostma ja alalise vaidluse käigus kaotatakse lapselaps sootuks ära. Tekib suur paanika.

  12782

  UUS! TV3, kell 21.30 – “Eesti selgeltnägijate tuleproov”

  UUS MÜSTIKASAADE! Alustab uus ja ülipõnev kodumaiste nõidade jõukatsumine, kus peakohtunikuna astub üles Marilyn Kerro. Avaosas valitakse välja need 12 eriliset võimetega inimest, kes peavad oma oskusi kolme kuu jooksul televaatajatele tõestama.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!