• Mis tuleb Eesti vabalevikanalite ekraanilt täna? Siit leiad TasutaTV saatesoovitused

  28. Juuli 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  em3_v

  ETV 20.30 – “Eesti mäng”

  Selgub, kes on selle nädala võitja ja ühtlasi telemängu kolmas poolfinalist. Kas selleks on Grete Paia, Madis Kallas või Evelyn Sepp? Mängu juhib Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

  vlij_v

  ETV, kell 22.00 – “Viljandi Pärismuusika Festival – Avakontsert”

  Esmakordselt teeb ETV otseülekande Viljandi pärimusmuusikafestivali avakontserdist. Seekordne neli päeva vältav pidu on pühendatud ühele kaunimale ja väljendusjõulisemale looduslikule helile maailmas – naise häälele. Seetõttu astuvad festivali avapäeva kontserdil üles Eesti pärimusmuusika säravaimad naised: Maarja Nuut, Mari Kalkun koos Tuulikki Bartosiku ja Ramo Tedrega ning Sandra Sillamaa ansambliga Trad.Attack!

  motl_v

  ETV2, kell 20.00 – “Mõtlemise kahevõistlus”

  Psühholoogia professor Daniel Kahnemann selgitab uusi seisukohti inimese mõtlemise olemusest arusaamisel. Meie, inimesed, peame end arukateks ja nutikateks olenditeks. Me võtame iga päev vastu tuhandeid tähtsaid ja vähemtähtsaid otsuseid, mille taga peitub loogilise ning intuitiivse mõtlemise vaheline keevaline kahevõitlus. See vastuolu mõjutab kõiki meie elu üksikasju, alates söögivalikust uskumusteni ja eriti meie rahakulutamise harjumusi. Filmis kohtub Horizon mõtlemise kahevõitlust uurinud teadlastega, kes selgitavad, kuidas see mõjutab meie otsustusi ja mil moel on see muutnud arusaamasid inimloomusest tervikuna. Selgub, et meie vaist on märksa võimsam, kui seni oleme arvanud.

  sygis_v

  ETV 2, kell 21.30 – MF “Sügis”

  ”Kevade” tegelased on täiskasvanud ja jälle täies hoos tegutsemas. Paunverre saabuvad kaks noort naist, kuid oma meelehärmiks avastab rätsep Kiir, et tegemist on linnast tulnud konkurentidest õmblusmamslitega. Külaintriigid ei aita olukorda lahendada ja nii otsustab Kiir Juuli ning Maaliga sõbraks saada. Peagi on Juuli tanu all, aga Kiire peres ei olda päris kindlad, mitu naist ta endale võttis. Muuhulgas leiab Kiir, et ta võiks Vabadussõjas langenud venna eest endale talu saada. Arvo Kruusemendi lavastatud komöödia võtab kokku Oskar Lutsu romaanidele tugineva filmitriloogia. Paunvere sümpaatsetes elanikes on midagi sedavõrd püsivalt eestlaslikku, et ilmselt leiaksime nad ikka veel mõnes väikelinnas tegutsemas. Osades Margus Lepa, Aare Laanemets, Anne Reemann, Liina Tennosaar, Riina Hein-Aare, Tõnu Kark, Ain Lutsepp, Ita Ever, Kaljo Kiisk jt.

  eestl_v

  ETV, kell 23.40 – “Eestlased Läänerannikul”

  Lääneranniku Eesti Päevad tõid 2015.aasta augustis Kanadasse Whistlerisse kokku ligi tuhat osalejat Põhja-Ameerikast ja Eestist. Festival toimus juba 32. korda ja traditsiooniliselt sisustasid selle koorilaul, rahvatants, perepiknik ning mitmed muud ulgu- ja kodueestlaste meeleolukad ettevõtmised. Pidustuste ajal on põhjust ka küsida, kes on eestlane Põhja-Ameerikas ja mis on saanud eestlusest? Režissöör Maarika Lauri, operaator Margus Voolpriit ja helirežissöör Rein Fuks. Toimetaja-produtsent Margus Saar.

  koogis_ramseyga_782

  TV3, kell 17.55 – “Köögis Gordon Ramsayga”

  Gordon õpib Pariisis sarvesaiade kohta ja seekord võistlevad omavahel kaks Prantsuse restorani. Retseptivõistluses esitab Gordonile väljakutse Kelly Brook.

  Suvesangarid_782

  TV3, kell 21.30 – “Suvesangarid”

  Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja lõbus retk suviselt kaunil Eestimaal. Nagu ikka, kohtutakse teel huvitavate inimeste, põnevate lugude ja pööraste eksperimentidega.

  soovid

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!