• Mis tuleb vabalevikanalite pealt täna? TV3 pealt alustab hooaega Mihkel Raua “Kolmeraudne”; jätkuvad mitmed muud populaarsed saated-sarjad. Meie soovitused leiad siit!

  22. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  782

  UUS hooaeg! TV3, kell 22.35 – “Kolmeraudne”

  End vahepeal Toompeal tuulutumas käinud Mihkel Raud on paremas küsitlejavormis kui kunagi varem. Sest nüüd teab ta omast käest, kuidas käivad siin riigis asjad tegelikult. Uuenenud vormiga Eesti teravaimas jutusaates on taas luubi all nädala kuumemad persoonid ja olulisemad teemad.

  Evelin_840x247_h

  TV3, kell 21.35 – “Evelin”

  Minu laps ei saa kunagi terveks. Evelini kolmas saade on raskel ja tundlikul teemal. Stuudios on kolm peret, kelle lapsi on tabanud parandamatu haigus. Kuidas vanemad sellega toime tulevad ja mida on nad karmist saatuselöögist õppinud?

  KMK_840x247_h

  TV3, kell 20.30 – “Kättemaksukontor”

  Unetus 1. Tallinnas toimub terve rida rööve, mille käigus manustatakse ohvritele tundmatut ainet, nii et nad loobuvad vabatahtlikult oma varast. Kui detektiivid asja uurima asuvad, selgub, et neil tuleb seekord rinda pista verejänuliste zombidega, kusjuures Luna ja Marion näevad oma silmaga, kuidas nood inimesi söövad.

  Tulemulle_840x247_b

  TV3, kell 20 – “Tule mulle naiseks”

  Raidu kallim Ana on pärit Portugalist ja seetõttu oli noormehe soov viia kihlumine läbi kuidagi eriti erilisel ja põhjamaisel moel. Kuidas reageeriksite teie kui ootamatult koputaksid uksele Viikingisõdalased, kes teid endaga kaasa haaraks ja sõjamöllu keskmesse tiriks?

  ylle_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Ülle Madise”

  Teisipäeval riigikogu ees esinenud õiguskantsler Ülle Madise taunis loosunglikkust riigiasjade ajamisel ja soovitas korrastada erakondade rahastamist. Ülle Madise, üks säravamaid kaasaegseid õigusteadlasi, on külas ka selle nädala ”Kahekõnel”. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  kapit_v

  ETV, kell 21.40 – “Kapital”

  Mida mõtleb kirikuõpetaja öeldes, et kirikus ollakse kinnisvarausku? Alles hiljuti oli kirik ju ikkagi Eesti suurim kinnisvara omanik. Ja praegugi tiksub iga aasta ligi miljon eurot üüritulu koguduste rahakotti. Mõni eraisik teenib kinnisvaraga muidugi veelgi enam.

  mi_v

  ETV, kell 22.10 – “MI”

  Miks vajab tänapäeva inimene pelgupaika? ”MI” on külas maailma suurtel lavadel esineval ooperilauljal Lauri Vasaral ja dirigent Sander Tammel. Mõlema peamine töö on väljapool Eestit, ent nad omavad ka varjulist salapaika Eestimaa metsade sees, kus maailm neid kätte ei saa. Just seal me seekord kohtumegi.

  hundi_v

  ETV 22.35 – “Hundi süda sees”

  Karmid karvikud miksivad metsavahel oma metalseid sounde rahvapilli traditsiooniliste helidega, kasutavad paganlikke sümboleid ja laulavad laiale maailmale kummaliselt kõlavas emakeeles. Et saada aimu põhjamaise folk metal´i olemusest, keskendub film kahele bändile: ”Metsatöllule” Eestist ja nende vanemale vennale ”Finntrollile” Soomest. Reźissöör-stsenarist Liina Paakspuu.

  ime_v

  ETV2, kell 20 – “Imeline ilm: tuul – nähtamatu jõud”

  Ilm on üks kõige aukartustäratavamaid jõude maakeral, võimeline tooma surma ja hävingut, kuid pakkuma ka hingematvat ilu, ning vaieldamatult määrab see kõikjal planeedil inimeste elulaadi. Ent ilmastikunähtuste seas leidub veel mõistatusi ja neid asubki Richard Hammond käesolevas miniseriaalis ohte trotsides lahendama, võttes esimeses osas vaatluse alla tuule, mis on paljude äärmuslike ilmaolude alus.

  kohe2_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Kohe näha, et vanad sõbrad”

  Lõbusas saates kohtuvad kaks sõprade paari, et ägedaid lugusid pajatada ja koos mõnusalt aega veeta. Täna möllavad muusikutest sõbrad Ott Lepland ja Maiken ning näitlejatest semud Tarvo Krall ja Anne Veesaar.

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!