• Nädala küsimuse kokkuvõte: 84% vastanutest ei maksaks Kanal2 ja TV3 vaatamise eest raha

  01. Juuni 2015

  Eelmisel nädalal küsisime, kas oleksid nõus Kanal2 ja TV3 vaatamise eest maksma igakuist tasu. Nüüd, napp nädal hiljem ja veidi teises olukorras (teatas ju Kanal2 28. mail, et siiski jätkab TasutaTV-s ehk vabalevis) sulgesime küsimuse ja toome välja tulemused. Ning kõigepealt – aitäh teile, head TasutaTV fännid, vaatajad ja sõbrad: seekord oli teid juba päris palju – küsimusele vastas 133 inimest.

  pilt
  Selgus, et valdav osa (84%) ei hakkaks Kanal2 ja TV3 vaatamise eest maksma juhul, kui kanalid vabalevist lahkunuks või lahkuvad. Küllap kinnitab see Kanal2 otsuse õigsust: Kanal2 potentsiaalne vaatajaskond vähenenuks selle vastuse põhjal ca 170000 inimese võrra. Olgu öeldud, et TasutaTV-d ehk vabalevi vaatab täna veidi üle 200000 inimese üle Eesti. Neist siis vaid 16% (ca 32000) läheksid TasutaTV juurest mõne tasulise operaatori juurde. Uus nädal toob uue küsimuse, püsige lainel ja olge juba ette tänatud vastuste eest. Me peame neid oluliseks!

  s2

  Ja kui nüüd mõni lugeja mõtlema jäi, kuidas saada TasutaTV vaatajaks ja näha tasuta kõiki Eesti põhikanaleid, siis asi on väga-väga lihtne: piisab toa- või katuseantennist ja telerist. Vanematel teleritel on tarvis ka digiboksi.

  Seega, tegelikult ei ole tarvis kohale tellida helikoptereid, ATV-sid või muid mürisevaid masinaid – piisab antennist ja selle ühendamisest ning Eesti vaadatumaid telekanalid on teie päralt, pealegi veel täiesti tasuta!
  Kliki ja hakka meie sõbraks!