• Nädalalõpusoovitus: kui otsid antenni, millega Eesti telekanaleid tasuta vaadata, vaata siia

  26. August 2016

  maxx

  Kui soovid näha meie poolt edastatavaid Eesti vabalevikanaleid, on sul tarvis antenni. Jah, vanemate telekate puhul on vajalik ka digiboks (al 2010. a. ja hilisemad telekad on kõik digiboksiga varustatud). Ühtlasi pane tähele, et alati ei pea antenn olema kõrgel katusel. Meie 33 saatja läheduses (ca 15 km raadiuses; sõltuvalt oludest võib raadius olla väiksem või ka oluliselt suurem) piisab korralikust, võimendiga varustatud aktiivantennist. Vaata all kaarti me saatjate asukohtadest ja uuri kaardirakendusest, kui kaugele jääb Sinust meie lähim saatja.

  Üks näide: Merge soovitab populaarset Maximum DA6100 toa- ja väliantenni, mis sobib nii siseruumesse kui õue, akna taha. Antennil on 4G filter – seega, kui sinu vaatamiskoha lähedal on ka 4G mobiilvõrgu saatjad, suudab see antenn meie sagedused 4G sagedustest kenasti eristada ja pildi kvaliteetselt telekasse tuua.

  Lõpetuseks soovitus: ära torma esimesest ettejuhtuvast tehnikapoest ostma soodsaimat antenni – see ei pruugi sind aidata. Soovitame pöörduda otse antennipaigaldajate– või spetsialistide poole, samuti võib alati küsida täpsemat nõu otse meilt. Kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  saat

  Kliki ja hakka meie sõbraks!