• Siit TasutaTV saatesoovitused tänaseks! Tea, et õhtul on hübriidTV pealt DelfiTV kaudu näha ka Anett Kontaveidi mäng USA lahtistel

  30. August 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  mae_v

  ETV, kell 19.30 – “Ma elasin Eesti Vabariigis”

  Kas ajaloost on võimalik õppida? Mis tunne on olla 10-aastasena ajaloo pöörises? Mis tunne on olla täiskasvanu riigis, mis ühel päeval naudib edu vilju ja järgmisel kaob kaardilt? Film räägib saatuslikust 1939. aastast Eestis, vabadusest ja sundseisust, tegemistest ning tegemata jätmistest. Stsenaristid Tiina Kaalep ja Indrek Treufeldt, režissöör Liina Triškina, operaatorid Meelis Veeremets ning Mait Mäekivi, helirežissöör Seppo Vanhatalo, produtsent Ivo Felt. Tootja Allfilm.

  em_v

  ETV 20.30 – “Eesti mäng”

  Suvise mälumängusaate teises poolfinaalis otsivad laulja Anne Veski, kirjandusõpetaja Priit Kruus ja Teenusmajanduse Koja tegevjuht Evelyn Sepp vastust küsimusele, millest valmistatakse kass Arturi kooki ja kas Konstantin Pätsi venna nimi oli Nikolai või Viktor. Kes vastust teab, astub kukesammu võrra saate võidule lähemale. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

  bra_v

  ETV2, kell 22 – “Brasiilia metsik loodus”

  Kolm karismaatilist looma – karbusahv, hiidsaarmas ja koaati – kasvatavad oma järglasi kaunis, kuid ohtlikus maailmas, kus varitsevad jaaguarid ning kaimanid. Sarja esimeses osas jälgitakse loomabeebide esimesi samme üürikese rahuliku aja jooksul äärmuslike ilmastikuolude vahel.

  palju_v

  ETV2, kell 22.05 – “Palju head ootab ees”

  Taani dokumentalisti Phie Ambo filmi peategelane on 79-aastane Niels Stockholm, üks idealistlikumaid Taani talunikke. Niels peab talu koos oma 53-aastase naise Ritaga. Nad harrastavad biodünaamilist põllumajandust põhimõttel, et inimesed ja Maa kuuluvad Universumiga ühte. Muuhulgas järgib ta külvi- ja istutuskalendrit, mis põhineb planeetide liikumisel. Taani parimad restoranid ostavad temalt toiduaineid, kuid ametivõimudele on ta pinnuks silmas. Kuna Nielsi põllumajandusviis ei vasta Euroopa Liidu reeglitele, ähvardatakse temalt loomapidamisõigus ära võtta.

  tuhat_v

  ETV2, kell 23.05 – “Tuhat korda head ööd”

  R: Erik Poppe, O: Nikolaj Coster-Waldau, Juliette Binoche, Maria Doyle jt. Draama. Rebecca on üks maailma paremaid sõjafotograafe. Parima pildi nimel ei karda ta riskida eluga – missioonitunne ja adrenaliinisõltuvus kuuluvad tema puhul kokku. Kui ta abikaasa keeldub jätkamast sellist elu, kus pereema on kogu aeg ohtlikel lahinguväljadel, tuleb Rebeccal teha raske valik oma mehe ja laste ning südamelähedase töö vahel. Naise sisekonfliktide ja naise rolli vaagimise kaudu vastanduvad kannatused, elus olemise tunne ja heaoluühiskonda uinutav mugavus. Peaosas üks säravamaid näitlejannasid Juliette Binoche.”Tuhat korda head ööd” osales ka 2013. aasta PÖFFi rahvusvahelises võistlusprogrammis.

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!