• Saatesoovitused TasutaTV vaatajale tänaseks. Kui Sul on nutitelekas ja näed hübriidTV-d, näed õhtul hübriidTV pealt ka KML-i teist korvpallifinaali!

  18. Mai 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  temake_v

  ETV2, kell 21.35 – “Temake”

  Lähitulevik, inimesed on tehisintellekti juba kasutusele võtnud. Üksildane ja tundeline Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) teenib suurlinnas leiba tundeliste erakirjade kirjutajana. Et saada üle purunenud armuloost, hangib mees tehisintellekti, iseõppiva operatsioonisüsteemi, kes kutsub ennast Samanthaks (hääl Scarlett Johannsonilt). Mõne aja pärast on mees empaatilisse tehisintellekti armunud, ent Samantha arenguperspektiivid on üleinimlikud.

  pealtn_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Kuidas kaitseb elektroülitundlik inimene end seadmete väidetavalt kahjuliku kiirguse eest? Kui seni pandi jutt mobiilide ja muude vidinate elektromagnetkiirguse negatiivsest mõjust fooliummütsikeste rubriiki, siis üha enam autoriteete kutsuvad siiski ettevaatlikkusele. Mis on tõde ja mis müüt? Ning kas kiirguse vähendamine võiks olla põhjus, et wifit ja nutiseadmeid koolides piirata, uurib “Pealtnägija”

  foorum_v

  ETV, kell 21.40 – “Foorum”

  “Foorum” paneb seekord punkti põnevale poliitikahooajale. Juttu tuleb nii obstruktsioonist, erakondade jõujoontest kui presidendivalimistest. Stuudios arutavad Keit Pentus-Rosimannus, Jevgeni Ossinovski, Kadri Simson ja Andres Herkel ning arvamuslauas Mari-Liis Jakobson ja Lauri Hussar. Saatejuht Andres Kuusk, režissöörid Maarika Lauri ja Indrek Kangur, assistent Margit Ossipova, produtsent Tiina-Mari Koljak.

  pilv_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Mari astub Indreku ja Sandra lahkuajamiseks järgmise ja väga ootamatu sammu. Piret võtab õe nõu kuulda ja võtab ühendust mehega minevikust. Erikul on kauaoodatud kohtumine Liinaga. Sirje tõmbab Gunnari asemel hoopis Riina liistule.

  sala_v

  Kanal 2, kell 21.00 – “Saladused”

  Plahvatusohtlikus suhtekolmnurgas ema-poeg-pruut on üks ilmselgelt üleliigne!Vaesepoolsest perest pärit 20-aastasel Brittal tuleb kõrghariduse omandamise kõrval teenida lisaraha kohvikus töötades. Noortel areneb suhe, kuid õige pea hakkab Brittat häirima, et noormehe isa poolt mõne aasta eest maha jäetud ema Moonika ei pea noorte elu suhtes mingit distantsi.

  nb782

  TV3, kell 20.00 – “Naabrist parem”

  Esitluseks valmis! Naabritel on valminud eriti põnevate sisekujunduslike lahendustega esikud. Ülesanne tundus esmapilgul lihtne, kuid nagu selgub, on ka korteri kõige väiksema nurga valmis saamisega tegemist rohkem kui küll. Naabrite sõbrasuhted pannakse proovile. Esmakordselt antakse osalejatele endile võimalus võitja valimisel kaasa rääkida! Pindi Kinnisvara ja Hausersi esindajad võtavad ehitustööd vastu ning naabrid jõuavad ligi 30 000-eurosele võidule taas veidi lähemale.

  soovid

  Kui ühendad teleka ka internetiga, saad otse telekast näha hübriidTV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!