• Siit leiad tänased TasutaTV saatesoovitused vabalevivaatajaile ning info Delfi TV lähiaja otseülekannete kohta hübriidTV-s

  03. August 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  br4_v

  ETV, kell 18.45 – “Brasiilia. Looduslugu”

  Pantanali piirkond läbib igal aastal tohutu muutuse – rohumaa asendub sooga ja vastupidi. Kuival ja tolmusel maastikul on edumaa jaaguaril ja hiidsaarmal. Ent üleujutuste korral tekib siia suur soo ning koduselt tunnevad end tuhanded kalad ja kaimanid. Kahe äärmusliku maailma vahel lendleb suurel hulgal linde, näiteks maailma suurim papagoi hüatsint-siniaara.

  em4_v

  ETV 20.30 – “Eesti mäng”

  Täna on vastamisi ürituste korraldaja ja õhtujuht Artur Raidmets, poliitik Kadri Simson ja näitleja Veikko Täär. Saatejuht Gaute Kivistik. Režissöör Maire Radsin.

  palu_v

  ETV, kell 22.20 – Dokfilm “Palusalu”

  Dokumentaalfilm eesti maadluslegendi, kahekordse olümpiavõitja Kristjan Palusalu (1908-1987) saatusest. Tema elukäik pakub nii tõuse kui ka mõõne, üks tormilisem kui teine. Palusalu meenutavad tütar Helle, perekonnasõbrad, kolleegid-sportlased. Intervjuude, arhiivikaadrite ja taaslavastatud episoodide abil näeb vaataja lugu paljulapselise pere poisist, kes teeb endast Euroopa kangeima maadleja. Pärast üürikeseks jäänud triumfihetke saadetakse ta ”maapealsesse põrgusse” tagasi. Kodumaale jõudes võtab aastaid, et nõukogude võim teda rehabiliteeriks. Stsenarist Paavo Kivine, režissöör Kristiina Davidjants. Tootja Umberto Production.

  kari_v

  ETV2, kell 20.30 – “Kariibi mere primaadid”

  1938. aastal püüdis ameerika psühholoog ja etnoloog Clarence Ray Carpenter Indias 500 makaaki ning asustas nad inimtühjale Kariibi mere saarele Cayo Santiagole, et uurida sealses tohutus vabaõhulaboris primaatide populatsiooni edenemist ja oma elu organiseerimist. Nüüdseks on nad elanud seal 70 aastat ning teadlased on täheldanud põnevaid nähtusi, alates klannisõdadest ja võimu kuritarvitustest kuni solidaarsuse ning ühiskondliku hierarhia austamiseni.

  katk_v

  ETV2, kell 21.30 – “Katkenud ahela lõpp”

  Draama. Karvase bändimehe Didier´ ja pealaest jalatallani tätoveeritud blondi Elise kirglikule kohtumisele järgneb kooselu. Ka Elise hakkab bändis laulma. Kui aga selgub, et nende pisitütar põeb ravimatut haigust, pelgab Didier liigset vastutust… Filmi võib liigutavaks ja ehedaks nimetada sentimentaalsust kartmata. Erinevaid ajaplaane vahetav jutustamismeetod avab sügavuti nii loo kui ka karakterid. Peaosaliste mäng ja kare bluegrass on ühtviisi nauditavad. 2013. aasta Berliini filmifestivalil kava „Panorama“ publiku auhind; PÖFFi publiku lemmik; Euroopa filmiauhind parimale naispeaosalisele (Veerle Baetens); Euroopa parlamendi filmiauhind Lux Prize; parima mitteingliskeelse Oscari nominatsioon.

  koogis_ramseyga_782

  TV3, kell 17.55 – “Köögis Gordon Ramsayga”

  Sellel nädalal on vastamisi Põhja- ja Lõuna-Ameerika restoranid. Gordon on Kanadas ja proovib püüda lumehane.

  Suvesangarid_782

  TV3, kell 21.30 – “Suvesangarid”

  Suvesangarid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja lõbus retk suviselt kaunil Eestimaal. Nagu ikka, kohtutakse teel huvitavate inimeste, põnevate lugude ja pööraste eksperimentidega.

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!