• Soovitused: mida näeb vabalevivaataja telekast täna õhtul? Tea, et kui ühendad teleka netiga, saad neid saateid hübriidTV kaudu ka järelvaadata

  07. Aprill 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  aju_v

  ETV, kell 20.30 – “Ajujaht”

  Äriideede konkurss ”Ajujaht” alustab uue hooajaga. Esimene sõel on läbitud ja täna läheb žürii ette 100 parimat idufirmat. Ideid on seinast-seina, üks innovaatilisem kui teine. Siiski, järgmisesse vooru pääseb võistlema vaid 30 meeskonda. Kes need on, selgub peagi. Saatejuht Kristo Elias, režissöör Märten Vaher, toimetaja Susan Luitsalu-Miil, produtsent Hannela Lippus.

  akk_v

  ETV, kell 20.05 – “Kahekõne: Aivar Paul”

  Niinimetatud Panama paberid ehk maailma suurim infoleke on toonud päevavalgele tonnide viisi infot maksudest kõrvalehiilimise ja rahapesu kohta. ”Kahekõne” külaline on endine rahapesu andmebüroo pealik, nüüdne pangaliidu rahapesu tõkestamise toimkonna juht Aivar Paul. Saatejuht Indrek Treufeldt.

  amar_v

  ETV, kell 22.35 – “Amarcord – madrigalide raamat”

  Virtuooslik a cappella vanamuusikaansambel ”Amarcord” on võtnud seekord appi ka muusikud, et esitada renessansiaja peamist ilmalikku lauluvormi – madrigali. Palladio Villa Godis tulevad ettekandele Dowlandi, di Lasso, Vecchi, Gesualdo jt nukrad, aga ka lustlikud laulud, mis loovad lummava meeleolu ning annavad tunnistust renessansiaja inimese olemusest.

  suur2_v

  Kanal 2, kell 20.00 – “Suur komöödiaõhtu”

  Suur naljasaade, kus lavale astuvad Juss Haasma, Mirtel Pohla, Argo Aadli, Merle Palmiste, Mart Müürisepp, Kaisa Selde, Tõnis Niinemets ja Tiit Sukk! Nad naerutavad meid lõbusate sketshide, vaimukate paroodiate, ootamatute ülesannete, pööraste liba-uudiste, muusikaliste vigurite ja palju-palju muuga toredaga. Lisaks toimub eluliste naljatüüpide konkurss, kus iga näitleja saab oma koomiku-talendi eriti uljalt proovile panna. Lusti lisavad hoogne stuudiobänd, elav publik ja ägedad üllatuskülalised.

  mrv_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Kuum jälg: Mõrv kirikus”

  Aasta 1993, üks Eesti väikelinn. Kirikuõpetaja leitakse hommikul kiriku põrandalt, tema pea on haamriga sisse löödud ja käärkambrist on kadunud hoiukarp. Kuritöö motiiv näib selge olevat – röövmõrv. Uurijad satuvad kohe poliitilise surve alla tapmine kiiresti lahendada. Üsna pea selgub ka võimalik kahtlusalune. Ometi tunneb kogenud uurija Karl Künnap, et see lugu on keerulisem ning röövmõrv võib olla lavastus millegi varjamiseks.

  a2782

  TV3, kell 20 – “Armastuse laul”

  Taas räägivad Eestimaa inimesed lugusid oma elust ja armastusest. Kuuleme, kui tähtis on parima sõbranna tugi ja armastus siis, kui tuleb vastu võtta teade raskest haigusest ja samal ajal matta oma abikaasa. Näeme, kui tugev on ühe tütre armastus oma isa vastu, kes on ta üles kasvatanud, tema jaoks alati olemas olles. Saame kinnitust armastuse olemasolusse paarilt, kellel oli see usk juba kadumas, kui abikaasa oma naisele tõestas, et suur armastus on siiski olemas. Stuudios on võluvad saatejuhid Saara Kadak ja Tanel Padar, Armastuse Orkester koos Jüri Pootsmanni ja Liisi Koiksoniga, erikülalisena astub üles Pearu Paulus ning seekord haarab lauluks mikrofoni ka Tanel Padar.

  kmk782

  TV3, kell 21.30 – “Kättemaksukontor”

  12 sekundit 1. Kui ema 12 sekundiks tütre tähelepanuta jätab, röövitakse tema laps. Varsti selgub, et röövija oli tundmatu mees. Murest murtud vanemad ootavad lunarahanõuet ja lõpuks see saabubki. Tiit ja Rainis korraldavad raha üleandmise, kuid kaotavad kurjategija silmist. Paralleelselt tegeleb väikese Laura otsingutega ka Kättemaksukontor.

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!