• TasutaTV soovitab: mida head tuleb Eesti vabalevikanalite pealt täna? hübriidTV vaatajaile – kl 21 algab korvpallilahing Eesti ja Poola vahel!

  07. September 2016

  Siin on vaid valik tänaõhtuseid saateid, mida igaüks üle Eesti tasuta, vabalevis, näha saab. Eeldusel, et telekas on ühendatud antenniga (ja vajadusel digiboksiga). Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  pealt_v

  ETV, kell 20.05 – “Pealtnägija”

  Kui presidendil tuleb öösel burksi-isu, kas ta läheb ise või saadab ihukaitsjad? Eestis on kaks VIPi koos perega, keda saadab 24/7 riiklik ihukaitse – president ja peaminister. Samas ümbritseb seda ametit saladuseloor. “Pealtnägijale” tehti märkimisväärne erand ja mehed ning naised, kes peavad kõike tähele panema, aga suu kinni hoidma, rääkisid ja näitasid, kuidas käib meie VIPide ihukaitsjate töö.

  Selle suve kõige võimsam comeback kuulub vaieldamatult 52-aastasele tsirkuselegend Vello Vaherile, kes pani USA vaadatumas telesaates ahhetama ka kõige karmimad kohtunikud. Me teame, mis juhtus talendisaate laval, aga näeme esimest korda, kui napilt kõik tegelikult läks

  “Pealtnägija” avasaates kolmapäeval kell 20.05.

  fr_v

  ETV 21.40 – “Foorum”

  Millised on selle aasta esimeses pooles enam kui 30 miljoni euroga miinusesse jäänud haigekassa väljavaated, selle üle debateerivad seekordses ”Foorumis” tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski (SDE) ja rahandusminister Sven Sester (IRL) ning riigikogu liikmed Remo Holsmer (RE) ja Moonika Haukanõmm (VE). Ekspertide lauas kommenteerivad väitlust haigekassa juht Tanel Ross ning poliitikauuringute keskuse Praxis juhatuse esimees Tarmo Jüristo. Saatejuht on seekord Rain Kooli.

  ktk_v

  ETV2, kell 20 – “Kontakt”

  Publiku ette tulevad kaks inimest, kes põhilise osa oma elust teesklevad, et on keegi teine. Sel korral mängivad nad iseennast. Kohtumised on pühendatud Tallinna Linnateatri 50. juubelile, kaasates kõiki teatri 34 näitlejat. Esimesena astuvad üles Hele Kõrve ja Evelin Võigemast. Saatejuhid Henrik Kalmet ja Veiko Tubin, dramaturg Paavo Piik. Režissöör Eva Katariina Taimre, produtsent Annamaria Pupart.

  ope_v

  ETV2, kell 21.35 – “Õppetund”

  Tänapäevane mõistulugu printsipiaalsusest, aadetest, ükskõiksusest ja raha võimust. Klassikaaslaselt varastatakse rahakott söögirahaga ja ülikohusetundlikule inglise keele õpetajale Nadeždale (Margita Gosheva) saab suli tabamine vaat et kinnisideeks. Ta plaanib vargale anda korraliku õpetunni. Siis aga selgub, et Nadežda mees on jätnud tasumata pangavõla osamakseid, ja järgnevad sündmused tekitavad doominoefekti ning naisele tundub, et ainsaks pääseteeks on rööv. Realistlik, laadilt vendade Dardenne´ide töid meenutav „Õppetund“ on pärjatud mitmete auhindadega, sh Göteborgi, Thessaloniki ja San Sebastiani filmifestivalil. Kriitikud on üksmeelselt esile tõstnud Margita Gosheva nappi ja täpset mängu.

  k2_v

  UUS hooaeg! Kanal 2, kell 21.30 – “Pilvede all”

  Mari ja Piret seisavad taas tuttava probleemi ees – mida hakata peale Sirjega, keda on tabanud järjekordne saatusehoop? Kertu elab endiselt Rootsis, kuid ka teda ootavad ees olulised otsused. Eriku suhe Liinaga kulgeb mehe ärgitusel pöörase kiirusega. Mari ei suuda Indrekut usaldada. Haapsalus kuulevad Albert ja Inna ootamatut uudist, mis seab Sirje ja Gunnariga juhtunu hoopis uude valgusesse.

  Toelisedmehed_840x247_v

  UUS! TV3, kell 20.00 – “Tõelised Eesti mehed”

  Tõsielusari. Viis heatujulist ja tugevat, kuid ebatervislikku elustiili viljelevat tõelist Eesti meest alustavad karmi trenni tipptreener Rauno Rikbergi nõudliku käe all. Kellel õnnestub kahe kuu jooksul täielikult muuta oma füüsilist vorm ja mõttemaailma? Kellest saavad veel paremad abikaasad oma naistele?

  Kui Su telekas on ühendatud internetiga, näed hübriidTV kaudu ka Delfi TV-d:

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.

  soovid

  Kliki ja hakka meie sõbraks!