Digilevi Archives - Digilevi HübriidTV | Digilevi HübriidTV
 • Mis on digilevi?

  13. Aprill 2014

  Digilevi on tavaantenniga vaadatav digitaalne televisioon. Digilevis on kõikjal üle Eesti nähtavad nii tasuta leviga üleriigilised telekanalid kui ka tasulised kodumaised ja rahvusvahelised teleprogrammid.

 • Mis on vabalevi?

  13. Aprill 2014

  Vabalevi on Digilevi tasuta televisiooniteenus, mis võimaldab tasuta vaadata 4 telekanalit: ETV, ETV2, ETV+ ja Current Time

 • Kuidas seadistada Digilevi vastuvõtt?

  30. Aprill 2014

  Esmalt kontrolli, kui kaugel asetseb lähim Digilevi saatemast, seda näed kaardirakendusest. Veendu, et vastuvõtuseadmega on ühendatud sobiv antenn. Tee teleri või digiboksi kasutajamenüüs kanaliotsing. Vajadusel loe vastuvõtuseadme kasutusjuhendit. Kanalid võib välja otsida nii automaatotsinguga kui ka manuaalselt häälestades. Manuaalseks häälestuseks kasuta saatejaamade tabelis toodud parameetreid.

 • Mis on Digilevi vabalevi osa eelised?

  13. Aprill 2014

  Digilevi vabalevi osa on tasuta ning pärast esialgse investeeringu (antenn ja paigaldus) tegemist, on võimalik säästa igakuiselt enam kui 20.- €, mis kuluks igakuiselt TV- teenuse eest (aastas ~300.- €). Digilevi vabalevi kvaliteet on püsivalt hea, uuema teleri kasutamisel näeb programme HD-s (kõrglahutusresolutioonis) ja rikkeid signaali edastuses esineb minimaalselt. Puudub […]

 • Kas on veel eeliseid Digilevi vabalevi osa vaatamisel?

  13. Aprill 2014

  Teleri juhtimine toimub ainult teleri originaalpuldilt, mis on reeglina hea disaini ning garanteeritud sobivusega antud seadmele. Ei ole vajalik digiboks, vaatajakaart, ega nende ühendamine teleriga. Nutiteleri võimalused on maksimaalselt kasutatud, kuna puuduvad digiboksist tulenevad võimalikud piirangud.

 • Miks eelistada vabalevi?

  13. Aprill 2014

  Soovitame vabalevi, kui piisab ETV, ETV2, ETV+ ja Current Time programmist. Kui tegemist on nutitelekaga, mis internetiga ühendatud, on võimalik osa saada ka meie poolt hallatavast hübriidTV-st, mis toob tasuta juurde telekavad, MyHitsi, 25 raadiot, uudised ja järelvaatamise hübriidTV kohta loe lähemalt siit >>>

 • Kas vabalevi saab saateid salvestada ja hiljem järelvaadata?

  13. Aprill 2014

  Jah, salvestamise funktsionaalsus on enamikul uutel teleritel ja digiboksidel sisse ehitatud ning piisab vaid sobiva andmekandja soetamisest (enamasti min 32 GB kõvaketas või mälupulk). 

 • Kas Digilevi kasutajal on võimalik vaadata sobival hetkel Eesti kanalite järelvaadatavaid saateid?

  13. Aprill 2014

  Jah, Digilevi lisavõimalus hübriidTV näol pakub järelvaatamise võimalust. hübriidTV on Digilevi lisavõimalus, mida näed siis, kui Sinu teler on ühendatud internetiga (teler peab toetama HbbTV funktsiooni) ja tavalise antenniga. Järelvaadata saab ETV, ETV2, ETV+ saateid, uudiseid ning sarju.

 • Kui vabalevi on vaatajale tasuta, siis kes ja kuidas selle eest maksab?

  13. Aprill 2014

  Kanalite levitamise eest tasuvad kanalid ise ning selle turu liikumapanevaks teguriks on reklaami maht. Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) huvi on jõuda võimalikult paljude vaatajateni ning seda võimalikult väheste piirangutega saadete vaatamisele. Kuna vabalevi on tasuta ning levib kõikjal Eestis, on tagatud ERR programmi piiranguteta kättesaadavus kõikidele.

 • Kui palju maksab nn tüüpiline signaali vastuvõtuks vajalik antennikomplekt?

  13. Aprill 2014

  Enamikus Eesti kohtades piisab lihtsast antennist hinnavahemikus 15-35 €. Juhul kui klient vajab abi antenni paigaldamisel, siis lisandub paigalduse hind umbes 50-60 €. Sõltuvalt objektist tuleb lisaks soetada antenni kinnitused (mast, kinnitused) umbes 50.- € ning  teatud juhtudel ka võimendid või filtrid maksumusega umbes 20.- €. Tuleb arvestada, et iga […]

Vaata vanemaid uudiseid >>