• Uuri järele: tänased saatesoovitused TasutaTV ja hübriidTV vaatajast spordisõbrale!

  22. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  kodn_v

  ETV, kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Seoses traagiliste sündmustega Euroopa südames muutus ka meie saate teema. Tänahommikused plahvatused Brüsselis tõestavad taas, kui haavatavad ja ettevalmistamata me oleme. Samas rünnak Euroopa ühe suurema lennuvälja vastu näitab, kui sihikindlad ning põhjalikud võivad olla rahvusvahelised kurjategijad.

  femen_v

  ETV2, kell 19.55 – “Femen – alasti sõda”

  Noore režissööri Joseph Paris´ film jälgib feministliku protestirühmituse Femen tegevust terve 2012. aasta jooksul. Rühmituse liikmed räägivad oma aktsioonide tagamaadest ja eesmärgist ning selgitavad Femeni rolli tänases maailmas. Filmile eelneb kommentaar.

  radar_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Radar”

  Eelmisel aastal lahvatanud MMSi-skandaali ajal sattus suure avaliku kriitika alla alternatiivset meditsiini propageeriv perearst Riina Raudsik. Sellest, kuidas näiteks sidruni ja soodaga vähi vastu võidelda, räägib ta Radarile antud intervjuus tuleval teisipäeval. Lisaks näeme, kuidas plaanib Erik Sakkov hoo sisse lükata uuele rahvuslikule lennufirmale.

  padja782

  TV3, kell 21.30 – “Padjaklubi”

  Saunapidu. Maria jääb poejuhatajale kleidi lõhkumisega vahele. Laura saab teada, kes teda töö juures kiusab. Kristina tutvub krishnamees Aarega, kes on just Nepaali reisimas. Misha ja Harly suhted lähevad sassi, Misha kolib sauna ja korraldab tüdrukutele vinge saunapeo.

  laps_v

  ETV 2, kell 22.05 – “Geivanemate lapsed”

  Maya Newelli dokumentaalfilmis jälgitakse nelja lapse elu. Puberteediiga on niigi raske aeg, aga Gus, Ebony, Matt ja Graham kasvavad peale selle peredes, kus on kaks isa või kaks ema ning see ei tee nende elu kergemaks. Ümbritsev maailm alles vaidleb samasooliste abielude üle ja selle üle, kas niisuguste perede lapsed on ohus või ei ole.

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!