• Vaata, mida head tuleb Eesti vabalevikanalitelt täna. Kui ühendad teleka netiga, saad õhtul ka korvpalli jm vaadata!

  15. Aprill 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  silvv

  TV3, kell 21.30 – “Doktor Silva”

  Karjäärisõlmed. Perearstikeskuses toimuvad suured kaadrimuudatused, mis päädivad sellega, et blond vatuvõtulauatibi Annika satub ise Silva asemel keskust juhtima. Doktor Silva röövitakse, et keskuselt piiritust välja pressida ja pereõde Ester vallandatakse, aga sellega pöörased pöörded selleks korraks alles algavad.

  tuvi_v

  ETV2, kell 21.35 – “Tuvi”

  Andri Luubi teater-teatris komöödia „Tuvi” tegevuskoht on sõnateater Hermes, kus teatri juht ja näitlejad tegelevad igapäevaselt küsimustega, millisesse nišši peaks teater kuuluma, kellele mängima ja mida mängima. Lavastaja Maria Peterson, kostüümikunstnik Maarja Naan, kunstnik Andri Luup. Osades Indrek Sammul, Aleksander Eelmaa, Liina Olmaru, Nero Urke, Aarne Soro, Mare Peterson, Kaspar Velberg, Elisabeth Peterson, Garmen Tabor, Ken Rüütel. Esietendus novembris 2013, salvestatud ETV stuudios detsembris 2015. Režissöör Elo Selirand.

  s782

  Kanal 2, kell 23.00 – “Segased päevad”

  Põnev sissevaade äsja kinodesse jõudnud kodumaise hittfilmi pöörastesse telgitagustesse. Musta huumoriga vürtsitatud ”Päevad, mis ajasid segadusse” tegevus hargneb 1990-ndatel aastatel, tollaste noorte hullus maailmas. Kuidas võeti üles Eesti filmiajaloo vingeim auto üle katuse käimine? Mis toimus saladuslikul peol legendaarses Triinu baaris? Mis juhtus filmi osatäitjate Hendrik Toompere Jr, Juhan Ulfsaki, Jaanika Arumi, Juss Haasma ja teistega? Vastused nendele ja paljudele teistele küsimustele leiabki verivärskest dokumentaalfilmist.

  mea782

  TV3, kell 19.55 – “Me armastame Eestit”

  Meeleolukas muusikalises koguperemängus on seekord vastamisi Lauri Pedaja, Kaja Kallas ja Allan Roosileht, Hannes Võrno võistkonnas ning Hanna Martinson, Oliver Kuusik ja Imre Sooäär, Peeter Oja võistkonnas. Saatejuht on võluv Eda Ines Etti.

  sonad_v

  ETV, kell 21.40 – “Sõnad ja pildid”

  Romantiline draama. Jack Marcus, kunagine tuntud kirjanik, õpetab kallis erakoolis inglise keelt. Kunstiõpetaja Dina Delsanto on endine tuntud kunstnik, kes pole juba aastaid avalikkuse ette toonud ühtki uut tööd. Karismaatiline, temperamentne ja alkoholilembene Jack armastab kirglikult kirjandust, Dina aga sama andunult maalikunsti, kahe õpetaja konflikt on kiire tulema ning nendevahelisse võistlusesse kistakse kogu kool. Tuleb teha kindlaks, kumb meedium on tähtsam, kas sõnad või pildid. Võistlus võtab teravad pöörded, peale selle avastavad Jack ja Dina, et neid tõmbab teineteise poole. Selle komöödiasugemetega romantilise draama tugevaimaks küljeks on peaosaliste valik. Cliwe Oweni sugestiivsus ja Juliette Binoche’i draamataju tõmbab kaasa. Meeldiv meelelahutus. Nominatsioon Palm Springsi festivalilt.

  pokk_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Mälupokker”

  Neljandas saates osalevad Tiina Salumäe, Sulev Lääne, Janar Filippov, Siim Pohlak ja Kaarel Silmato. Telemängu saavad kaasa mängida ka kõik televaatajad, reegleid vaata veebiaadressil www.brainpoker.tv. Saatejuht on Mart Sander.

  nlopp2_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Nädalalõpp Kanal 2ga”

  Täna õhtul istuvad Teedu ja Kristjani kõrvale diivanile endisest esileedist ettevõtja Evelin Ilves, näitleja Elina Purde (“Takso”), laulja Vaido Neigaus ja multitalent Hardi Volmer, keda eesti rahvas teab muu hulgas nii filmirežissööri, mälumänguri kui muusikuna.

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!