• Vaata, mida kõike näeksid lihtsa antenniga ja täitsa tasuta telekast täna õhtul! Kui Sul on hübriidTV, näed õhtul Delfi TV vahendusel ka sporti

  28. Märts 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  plet_v

  ETV2, kell 21.35 – “Plekktrumm: Tiit Hennoste”

  Äsja kuulutas Eesti Kirjanike Liit välja järjekordse romaanivõistluse. Milline võiks olla hea kaasaegne romaan ja kas uue ootus kirjanduses on põhjendatud? “Plekktrummi” tuleb vestlema keele- ja kirjandusteadlane Tiit Hennoste. Saatejuht Joonas Hellerma.

  kasmir_v

  ETV, kell 22.10 – “Kašmir – elu püssirohutünnis”

  Ees-India loodeosas asuva Kašmiri territoorium jaguneb kolme riigi – India, Pakistani ja Hiina võimu alla. 65 aastat on Kašmiris kestnud sõda indialaste ja pakistanlaste, moslemite ning hindude vahel. See on vanim jätkuv konflikt maailmas, mida ÜRO püüab aastaid aidata lahendada, kuid seni tulemusteta.

  meieartur_v

  ETV, kell 20.35 – “Meie inimesed: Artur”

  Artur on 25aastane ettevõtja. Kui ta koos sõbraga poolteist aastat tagasi oma tänavatoidu söögikoha avas, oli kummalgi taskus 10 eurot ja seljataga kuudepikkune neljal töökohal rabamine. Nüüd avab Artur kesklinna uut söögikohta ja lükkab käima limonaaditootmist. Ebaõnnestumise korral on plaan paigas – tuleb vanematekoju tagasi kolida ja otsast alustada. Režissöör Märten Vaher, toimetaja Mari Tamm, produtsent Hannela Lippus.

  osoon_v

  ETV, kell 20.05 – “Osoon”

  Meil avanes erakordne võimalus osaleda Eesti rannikuvetes toimuval arktiliste veelindude loenduslennul. Uskumatu, kuidas on võimalik 76 meetri kõrguselt, kiirusega 200 km/h linde loendada, määrata nende sugu ja vanus. Möödunud aastal üle Eesti levinud seakatk tõi kaasa suured kahjud seakasvatajatele ja keskkonnale. Katkuviiruse tõkestamiseks oli jahimeestel kohustus küttida 30 tuhat metssiga. Kuidas said sellega oma piirkonnas, mis on katkust seni veel puutumata, hakkama Haapsalu jahiseltsi jahimehed? Enamasti toituvad loomad taimedest, aga on ka selliseid taimi, kes söövad loomi. Botaanik Urmas Laansoo tutvustab kanntaime, kes on võimeline lisaks putukatele ligi meelitama, kinni püüdma ja ära sööma ka väiksemaid imetajaid, linde, madusid ja sisalikke. Autorid Kristo Elias, Sander Loite ja Urmas Laansoo. Režissöör Mihkel Ulk, operaator Magnus Suitso, helirežissöör Jüri Vaher, toimetaja-produtsent Õie Arusoo.

  kodu_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Kodutunne”

  Lääne-Virumaal Sääsel elava Jüri minevik on kirju – tema noorus möödus alkoholi, narkootikumide ja kuritegevuse võrgus. Ka ta abikaasa Moonika mäletab hästi ühiseid pidusid. Kui aga Jüri pussitamise tagajärjel pooleks aastaks halvatuks jäi, muutus kõik. Nad leidsid väljapääsu kristluses ning tegid elus kannapöörde. Täna kasvatavad nad seitset last ja on õnnelikud, kuigi elutingimused on kasinamast kasinad.

  naabriplika_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Naabriplika”

  Vallavanem on hädas odavate hiina asjadega. Esna valla huvides otsustab Paavel Hiinale sõja kuulutada. Küll pole see sugugi meeltmööda Kaitseministeeriumile. Kuid Paavel põnnama ei löö. Kibekiirelt luuakse Esnasse oma isiklik Hiinavastane ministeerum ja kui Sookrates metsast kahtlase eseme leiab, võib Paavel oma strateegiat planeerima hakata. Tola satub Aliina juurde lõõre puhastama. Suures lõõripuhastamise tuhinas kukub Tola aga katuselt ja saab sellise obaduse, mida oleks raske kirjeldada isegi kirjanikul. Igal juhul muudab see obadus nii mõndagi Esna igapäevaelus. Kerepa, kes uues vastloodud ministeeriumis tööd ei saa, loob endale samuti ministeeriumi. Aga nagu alati, pole Kerepa ettevõtmistel seda sära ja hoogu. Kirikõpetaja langeb aga järjest sügavamale Kröösmani investeerimisplaani.

  selg_v

  TV3, kell 20.00 – “Selgeltnägijate tuleproov”

  Tohutu kommunaalkorter, mitukümmend elanikku ja 23 eluruumi. Kas selgeltnägijad leiavad korterist neile kuuluvad esemed? Aega on ainult 20 minutit. Must-valge foto, millel on neli väikest tüdrukut. Kolm neist on surnud ja foto omanik kardab, et varsti on tema kord. Kas selgeltnägijad lahendavad salapärase kaadri mõistatuse? Kes pääseb finaali?

  autojuht_780

  TV3, kell 21.35 – “Eesti halvim autojuht”

  Täna kogevad osalised nii liiklusraevu, joobes juhtimise ohtlikkust kui auklikku teed. Kes jookseb autost metsa vahele kannatanuid otsima, kes otsustab rammida vastutulevat traktorit?

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!