• Päevasoovitused: vaata, mida õhtul telekast antenni abil täitsa tasuta näed! Tea, et kui ühendad teleka ka netiga, saad neid ka tasuta järelvaadata

  05. Aprill 2016

  Tea, et neid saateid näed antenniga ühendatud telekaga üle terve Eesti ja täiesti tasuta. Ei ole mingit lepingut, kuutasu või muud. Eesti vabalevikanalid on ka tasuta järelvaadatavad juhul, kui Sul on uuem nutiteler, mis lisaks antennile ühendatud ka internetiga – nii saad osa hübriidTV-st.

  ohina_v

  ETV2, kell 21.35 – “Õhinapõhised Peruus”

  Amazonase harujõe Yanayaku kõige tagumises külas ilmneb, et põlisrahvad ei pruugigi end oma palmihüttides nii õnnelikuna tunda, kui esmapilgul näib. Küla šamaan Jorge tutvustab pisut teistsugust maailma ja kuna meie eesmärk on kogeda ümbrust ka teadusele tundmatute meeltega, võetakse ammuoodatud väljakutse vastu. Tootja Matkafilm OÜ.

  kodn_v

  ETV, kell 20.05 – “Vabariigi kodanikud”

  Valitsussektori koondamiskava tõttu tabab kärpekirves järjekordselt ka Päästeametit. Ehkki komandosid ja päästjate hulka seekord ei vähendata, on avalikkusel põhjust lüüa häirekella ja küsida – miks riik hoiab kokku meie kõigi turvatunde pealt. Stuudios väitlevad Riigikogu saadik ja Juminda merepäästeühingu juht Artur Talvik ja Siseministeeriumi päästepoliitika asekantsler Hannes Kont. Samuti Päästeameti Peadirektori asetäitja Tauno Suurkivi, Riigikogu saadik ja endine Päästeameti peadirektor Mati Raidma, Kaberneeme vabatahtliku päästekomando pealik ja Päästeliidu nõukogu esimees Rait Killandi, Eesti Kindlustusseltside Liidu juhatuse esimees Mart Jesse ning Raasiku vallavanem Raivo Uukkivi. Saatejuht Aarne Rannamäe.

  unelm_v

  ETV2, kell 22.05 – “Unelmapüüdja”

  Kim Longinotto filmi peategelane Chicago tüdruk Brenda Myers-Powell oli teismelisena prostituut ja narkomaan. Jõhkra kliendi käest vaevu eluga pääsenult tegi ta kannapöörde. Tänu südamesoojusele ja minevikus läbielatule suudab Brenda aidata ahistatud naisi, kes ei näe muud elujäämisvõimalust kui prostitutsioon. Brenda loodud organisatsioon Dreamcatcher Foundation avab elu rataste vahele jäänud tüdrukute ja naiste ees uue tee.

  elupa_v

  ETV, kell 22.10 – “Elu parim aeg”

  Rayl juhtub autoga õnnetus ja Rosa otsustab lasta ta jala amputeerida. Chai Li kiirustab Vietnamist tagasi ja kogu pere on šokis. Chai Li otsustab sõita aastaks Kambodžasse tööle.

  radar_v

  Kanal 2, kell 20.30 – “Radar”

  Mida arvab Priit Toobal enda määramisest erakondade rahastamise valvuriks? Kuidas said Leedu pätid Eestis jultunult vargatempe teha? Millised olid uue mängufilmi “Päevad, mis ajasid segadusse” peategelaste 1990ndad aastad? Kas Robert Kõrvitsal õnnestus end sisse rääkida maailmakuulsasse meesstripparite truppi Chippendales?

  viimane_v

  Kanal 2, kell 21.30 – “Viimane võmm”

  Selle päeva õhtul, kui on välja kuulutatud kolm heliloojapalga saajat, sureb tähistamisel edukas helilooja Joakim Paralep. Esiotsa otseselt mõrva ei kahtlustatagi, kuni lahkamine näitab, et Paralep on surnud kevadkogritsa mürgistusse. Põhilised kahtlusalused on esimesena heliloojapalgast ilma jäänud Raif Roode, kelle naine umbes pool aastat tagasi Joakimi poole kolis ning Joakimi mahajäetud naine.

  padja782

  TV3, kell 21.30 – “Padjaklubi”

  Ööliblikad. Padjaklubi ajaloo kõige salapärasemas osas lukustuvad uksed, aktiveeruvad valvekaamerad ja süttivad laserkiired. Väljapääsmatus olukorras kangastub tüdrukutele nende kauge ja ootamatu tulevik.

  soovid

  do

  hübriidTV-st ja seega ka DelfiTV-st saad osa täiesti tasuta. Sul peab olema 2012 a. või hilisem Smart TV teler, millel on hübriidne funktsioon. Kui ühendad sellise teleri tavalise toa- või katuseantenniga ning internetiga, jõuabki telerisse hübriidne sisu ning Delfi TV on Sinu päralt. Lisaks ka palju muud nagu ilmateade, telekava jne.

  Küsimuste korral kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!