• Äkki saad Sinagi juba praegu uut ja tasuta hübriidTVd vaadata?

  02. Aprill 2015

  hbbtv

  On päris kindel, et meie TasutaTV vaatajate hulgas on täna tuhandeid neid, kellel juba on olemas kõik tingimused selleks, et oma teler nutikamaks muuta ja kasvõi kohemaid uus hübriidTV käima jooksutada!

  See puudutab kõiki teid, kes te täna toa- või katuseantenni abil tasuta Eesti põhikanaleid vaatate. Kui teie kodus on olemas internet, mida kas kaabli või wifi abil telerile jagada, on teine samm tehtud. Kolmandaks jääb põhiline: kas teie teler on ostetud 2012. aastal või hiljem? Kui nii, ja teie telerit saab internetiga ühendada NING sel on ka HbbTV funktsioon (selle leiad menüüst, sõltuvalt mudelist on see erinevas kohas), siis ongi kõik tehtud – Sinu teler muutub kohe pärast interneti lisamist ja menüüs HbbTV funktsiooni aktiveerimist hübriidseks!

  Kindel märk sellest, et hübriidTV jõudis telerisse, on põhikanalite vaatamisel hetkeks ekraanile ilmuv punane nupp sinisel taustal, mil nimeks hübriidTV, vt nagu siin all. Nüüd vajutage puldi punast nuppu ja oletegi hübriidTV valikute keskel!

  button

  Milline peab olema antenn, et hübriidTVd näha – vaata siit >
  Milline peab olema internet, et hübriidTVd näha – vaata siit >
  Millist telerit vajad, et hübriidTVd näha – vaata siit >

  PS. Vanemate Samsungi ja LG teleri omanikel palume veel pisut kannatust varuda.
  Kohe kui saame positiivset infot tootjalt, anname sellest teilegi teada.

  Kliki ja hakka meie sõbraks!