• Sisesta oma aadress TasutaTV kaardirakendusse ja näed, kui kaugel Sinust asub lähim vabalevisaatja ning kuidas paigaldada antenn

  07. Märts 2017

  Kui tahad telekast näha tasuta telekanaleid, tuleb see ühendada antenniga ning teha kanaliotsing. Nii leiad meie TasutaTV ehk Eesti vabalevikanalid, milleks on ETV, Kanal 2, TV3, ETV2, ETV+, Tallinna TV, France 24. Tea, et pilt tuleb ekraanile juhul, kui telekas on ühendatud õige antenniga* ja suunatud õigesti – lähima saatja poole. Teadma peab ka, et sõltuvalt lähima saatja polarisatsioonist tuleb antenni keerata nõnda, et selle harud jääksid maaga kas horisontaalselt või vertikaalselt.

  Nüüd saad kogu selle info mugavalt kätte meie kaardirakenduse kaudu. Kui ses osas jääb midagi selgusetuks, võta meiega kindlasti ühendust.

  * Õige antenn: meie saatjate vahetus läheduses (ca 10-15km) piisab sageli ka lihtsast toa-antennist, kuid kaugemal ning keerulisemates oludes läheb tarvis katuseantenni. Kui sul on küsimusi antennide osas, võta julgelt ühendust nt Mergega või vaata lisaks siit.

  Kliki kaardirakendusele >

  kaart2

  Kirjuta tasutatv@levira.ee või helista 680 4040.
  Kliki ja hakka meie sõbraks!