• Viime otsad kokku: vabalevis olevaid telekanaleid näeb TasutaTV abil. Siis loomulikult tasuta!

  28. Aprill 2015

  joo

  Täna käsitleme vabalevi mõistet ja toome selgust vabalevi ja TasutaTV otsesele seosele, mis meedias sageli liiga ühekülgset või segadusseajavat kajastamist leiab. Kord räägitakse vabalevist, siis jällegi TasutaTV-st – kuid milles siis asi? Viigem otsad taas kokku, asi on väga lihtne: kõiki vabalevis olevaid telekanaleid (Eestis on vabalevis ETV, ETV2, Kanal2, TV3 ja Tallinna TV) saab täiesti tasuta vaadata TasutaTV kaudu. Selleks, et näha vabalevis asuvaid TasutaTV kanaleid, on tarvis tavalist antenni. Mingit lepingut nende kanalite nägemiseks sõlmima ei pea, mingit kohustust ei võeta, raha maksma ei pea. Levib üle Eesti ja valmistab rõõmu enam kui 200000 inimesele! Ühtlasi mõtteainet kõikidele neile Eesti inimestele, kes täna valdavalt Eesti kanaleid tasulise operaatori abil vaatavad: milleks maksta, kui saab tasuta?

  Ja eelneva jätkuks: nüüd saab tasuta veelgi rohkem!  Nimelt, märtsi alguses tõime välja TasutaTV lisavõimaluse, mille nimeks on hübriidTV. Kõik need, kes seniajani TasutaTV-d vaatasid, said märtsi algusest juurde palju uut sisu: Eesti kanalite järelvaatamise, Eesti Rahvusringhäälingu videotega uudised, lisakanalid (Kanal Seitse, Kanal 8), 16 raadiojaama, ilmateade ja telekava. Arendusi tuleb veel!

  Ka hübriidTV sisu on vaatajale täiesti tasuta, kuid lisaks antennile on tarvis ka internetti, mis tuleb vastava teleriga ühendada. Nii et tasub järgi vaadata: äkki oled sinagi üks neist tuhandetest, kes kasvõi kohe nüüd oma teleris ka hübriidTVd näha saab – kliki siia ja uuri järele!

  Kliki ja hakka meie sõbraks!